Odpoczynek z partnerem czy z przyjaciółką?
Gdy jesteś na wakacyjnej wycieczce, długiej podróży, czy innego rodzaju urlopie – z pewnością zabierzesz ze sobą kogoś do towarzystwa. W takim razie z kim wolisz podróżować? Twoja kochająca druga połowa lub Twoi wariaccy oraz śmieszni przyjaciele? W odniesieniu do obu rozwiązań warto rozważyć walory i niedociągnięcia.

kobieta zrelaksowana

Turystyka z przyjaciółką – walory
Jeżeli ferie są na plaży, na kempingu lub też pokrewnych okolicznościach – dużo osób odważnie wybiera podróż z przyjaciółmi, z jakimi są w stanie przeżyć bajeczne przygody. Jest tak wiele ekscytujących oryginalnych rzeczy do odkrycia, a optymalne jest to, że macie takie same zamiłowania jakimś tematem. To też całe bezlik imponującego czasu na rozmowę w czasie podróży. Możecie wymieniać się radami i sztuczkami – w ostateczności towarzysze są znacznie bardziej otwarci. Jest też mniej stresu, więcej swobody oraz znacznie bardziej spontanicznie.

Turystyka z partnerem – pozytywy
Oczywistych plusów podróżowania z partnerem zamiast z przyjaciółmi naturalnie nie wypada z nikim omawiać oraz nikomu tłumaczyć. Niemniej jednak nieraz niedociągnięcia takiego rozwiązania nie dla wszelkich są wystarczająco ewidentne np. będąc na wakacjach z przyjaciółką nie musisz cały czas martwić się o to, czy wyglądasz jak najlepsza wersja, zadbać o idealnie gładką skórę, czy idealnie ułożone włosy. Masz prawo pozwolić sobie na znacznie więcej lenistwa. Finalnie niemniej jednak przyjaciółka nie zagwarantuje Ci tych gorących nocy oraz romantycznych momentów. Powinieneś sama więc zdecydować na której z tych kwestii będzie zależeć Ci bardziej i w oparciu o to podjąć mądrą decyzję.